Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

5.Jūnijs

Akcija kaķu mikročipēšanai

Ņemot vērā izmaiņas noteikumos, kas saistīti ar obligāto kaķu mikročipēšanu no 2024. gada 1. jūlija, laikā no 10.jūnija - 16. jūnijam patversmes "Dzīvnieku Draugs" veterinārajā klīnikā norisināsies akcija kaķu mikročipēšanai.

Izmaiņas Veterinārmedicīnas likumā nosaka, ka dzīvnieku īpašniekiem vai turētājiem no šā gada 1. jūlija būs pienākums nodrošināt, lai kaķis Ministru kabineta noteiktajā kārtībā ir apzīmēts ar mikroshēmu, lai tam ir mājas (istabas) dzīvnieka pase un tas ir reģistrēts Lauksaimniecības datu centra mājas (istabas) dzīvnieku reģistra datubāzē.

Lai veicinātu kaķu izsekojamību, patversmes "Dzīvnieku draugs" veterinārajā klīnikā laikā no 10. jūnija līdz 16. jūnijam norisināsies labdarības akcija, kas attieksies uz mikročipa ievadīšanu, Eiropas pases izrakstīšanu un kaķa reģistrāciju Lauksiamniecības datu centrā! 

Akcija attieksies uz mazturīgiem iedzīvotājiem, pensionāriem, invalīdiem un daudzbērnu ģimenēm.

Šīm iedzīvotāju grupām akcijas nedēļā cena kaķa mikročipēšanai, Eiropas pases aizpildīšanai un reģistrācijai LDC būs 25 eur! Citām iedzīvotāju grupām šo veterināro pakalpojumu apmaksa pēc klīnikas cenrāža.

Lūgums ņemt vērā, ka citu veterināro pakalpojumu apmaksa, ko piedāvā veterinārā klīnika "Dzīvnieku Draugs" veicama pēc klīnika cenrāža.

Veterinārārsts pieņem tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Uz vizīti var pieteikties, zvanot pa tālruni 67500491 vai rakstot e - pastu: dzd@latnet.lv