Palīdzi ikdienas darbos!
Palīdzi ikdienas darbos!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Darba dienās no 10.00 līdz 16.00 un sestdienās no 10.00 līdz 17.00
Ceturtdienās un svētdienās - slēgts

1.Aprīlis

2020. gada pirmā ceturkšņa atskaite

Laiks skrien vēja spārniem, un, nemanot, ir pienācis aprīlīs. Pirmie trīs mēneši 2020. gadā ir aizvadīti - ar čakliem darbiem un priecīgiem notikumiem.

Pateicoties "Borisa un Ināras Teterevu fonda" atbalstam, no 2020. gada janvāra līdz aprīļa sākumam vairāk kā 100 dzīvniekiem “Dzīvnieku draugs” ir nodrošinājis bezmaksas veterināro palīdzību  – 36 dzīvniekiem bijusi nepieciešama ārstēšana, ir veiktas 67 vakcinācijas un 121 dzīvniekam - apstrāde pret parazītiem. Kopumā ir veiktas 53 laboratoriskas analīzes.  Pateicoties fonda atbalstam, “Dzīvnieku drauga” klīnika ir sterilizējusi 150 bezsaimnieku kaķus, tostarp 100 kaķenes un 50 runčus.

Pirmajos trīs šī gada mēnešos patversme uzņēmusi 78 kaķus un 7 suņus, bet mājas atraduši 85 kaķi un 7 suņi. Vairāki kaķīši patvesmē dzīvoja jau ilgāku laiku - ne vien mēnšus, bet gadus. Ļoti priecājamies par Sprogu, kura patversmē nodzīvojusi trīs gadus un šī gada sākumā tika adoptēta, tāpat Pauliņš un daudzi citi ūsaiņi.

Lielu paldies sakām visiem mūsu brīvprātīgajiem palīgiem, kuri veltījuši visdārgāko - savu laiku, lai patversmes darbi ritētu uz priekšu un ikdiena neapstātos, sniedzot rūpes un mīlestību šeit dzīvojošiem dzīvniekiem un atbalstu mums - patversmes darbiniekiem. Kā arī neizsakāms paldies sakāms ikvienam ziedotājam, kurš, savu iespēju robežās ir sniedzis palīdzīgu roku un atbalstu patversmes uzturēšanā un šeit mītošo dzīvnieku aprūpē. Visus priecīgos notikumus gan par adopcijām, gan ziedojumiem, gan cita veida ziņas un informācija ir izlasāma mūsu mājas lapā, sadaļā "Jaunumi".