Adoptē mīluli!
Adoptē mīluli!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

Ja tu mani pieradināsi, es pazīšu tavu soļu troksni, kas atšķirsies no visiem citiem trokšņiem.

(Antuāns de Sent Ekziperī)


 1. Adoptēt dzīvnieku patversmē "Dzīvnieku Draugs" var 18 gadu vecumu sasniegusi persona, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
 2. Pirms adopcijas potenciālais adoptētājs tiek intervēts, lai noskaidrotu psiholoģisko un materiālo gatavību uzņemties rūpes par dzīvnieku, sagaidāmos dzīvnieka dzīves apstākļus, dzīvnieka adopcijas mērķi un citus jautājumus, kas var būt svarīgi dzīvnieka tālākajam liktenim.
 3. Par dzīvnieku ir jāmaksā ziedojums, tādejādi daļēji sedzot dzīvnieka uzturēšanas izmaksas patversmē (sterilizēšanas/ kastrēšanas operācijas, vakcinēšanas, attārpošanas izmaksas). Par kaķēnu ziedojuma apmērs ir 30 EUR, par pieaugušu, sterilizētu kaķi - 45 EUR, par pieaugušu sterilizētu suni  (atkarībā no suņa svara) - sākot no 50 EUR. Ziedojums nav atkarīgs no suņa/kaķa šķirnes vai kādiem citiem ārējiem parametriem un tiek izlietots pārējo dzīvnieku uzturēšanai patversmē. 
 4. Parakstot adopcijas apliecību, adoptētājs apņemas nodrošināt dzīvnieka turēšanu atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai.
 5. Patversmes dzīvnieks netiek atdots personai, kura atrodas narkotisko vielu vai alkohola reibumā.
 6. Dzīvnieks netiek atdots personai, kura pēc patversmes rīcībā esošās informācijas, ir pārkāpusi Dzīvnieku aizsardzības likuma 4. un 5. pantu.
 7. Patversme neatdod suņus turēšanai pie ķēdes un teritoriju un objektu apsardzei.
 8. Patversme nenodod adopcijai kucēnus un kaķēnus personām, kuras nevar nodrošināt tiem nepieciešamo aprūpi (barošanu, pastaigas, aprūpi).
 9. Ja dzīvnieks ir uzturējies patversmē mazāk nekā 14 dienas, patversme brīdina par to īpašnieku un neuzņemas atbildību par dzīvnieka veselības stāvokli.
 10. Patversme nesniedz informāciju par dzīvniekiem trešajām personām, izņemot Latvijas tiesību aktos paredzētajos gadījumos.
 11. Patversmei ir tiesības jebkurā laikā saņemt informāciju no adoptētāja par dzīvnieka veselības, psihisko stāvokli un adaptēšanos jaunajos apstākļos, kā arī apmeklēt dzīvnieku jaunajā dzīvesvietā.