Ziedo mums!
Ziedo mums!

Kontakti

MAP

Fr. Candera ielā 4, Rīgā

+371 67500491

Pirmdiena - saziņa

Otrdiena - saziņa

Trešdiena - saziņa

Ceturtdiena - slēgts

Piektdiena - 10.00 - 17.00

Sestdiena - 10.00 - 17.00

Svētdiena - slēgts

Sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot

UZMANĪBU!

Sakarā ar reorganizāciju patversme "Dzīvnieku Draugs" vairs neuzņem suņus!


Patversmē "Dzīvnieku Draugs" ik dienas uzturas vidēji 60 - 90 kaķi. 

Kaķi patversmē

Patversmē ir 30 vietas kaķiem, kuri dzīvo būros pa vienam. Būrī kaķim ir guļvieta, trauki ēšanai, ūdenim un tualete. Kaķi tiek baroti divas reizes dienā. Patversmē ir iekārtoti pastaigu laukumi kaķiem. Ofisā pastāvīgi uzturas kāds "visu kaķu priekšnieks" jeb galvenais kaķis, kurš parasti ērti ir iekārtojies uz rakstāmgalda...

Katru mēnesi vidēji patversmē nonāk 50 kaķu. Patversmē tie dzīvo līdz brīdim, kad dodas uz jaunajām mājām. Katram kaķim patversmē tiek dots vārds no kaķu kalendāra. Vispopulārākie patversmes kaķu vārdi ir Mīce, Rūdis, Pūka, Musja, Pērle, Pele, Millija, Mimi, Kleo, Muris.

Patversmē nonākušie kaķēni tiek turēti atsevišķā, tiem speciāli iekārtotā telpā. Bieži patversmē nonāk kaķu bērni, kuri paši vēl neprot ēst, tad tie uz laiku tiek izmitināti pie patversmes darbiniekiem mājās. Arī brīvprātīgajiem palīgiem ir iespējas palīdzēt izbarot kaķēnus mājās.

Kaķu hostelis

Patversmes teritorijā dzīvo sterilizētu kaķu kolonija, kurā mīt ap 40 veseli un labi baroti kaķi. Kolonijā dzīvo tie kaķi, kuri ilgu laiku nav tikuši adoptēti gan sava rakstura, gan vecuma, gan arī ieradumu dēļ. Kaķu kolonijas mājiņa ziemas laikā ir apsildāma. Tajā ir iekārtotas kaķu guļvietas un "kopgalds". Katru dienu kaķu kolonijā norit tāds pats darbs kā patversmes telpās - barošana, tīrīšana un aprūpe. Kaķi mājiņā var brīvi iekļūt un izkļūt, tādēļ kaķiem kolonijā ir  īsta, neatkarīga kaķu dzīve.

Kaķu kolonijas uzturēšanu īpaši atbalsta uzņēmēji Dāvids un Valērija Monbaroni.

VESELĪBAS APRŪPE

Patversmes dzīvnieku veterināro aprūpi nodrošina sociālā veterinārā klīnika "Dzīvnieku Draugs", sadarbojoties ar citām veterinārajām klīnikām un speciālistiem. Visi dzīvnieki tiek regulāri apstrādāti pret parazītiem. Dzīvnieki, kuriem ir nepieciešama speciāla aprūpe pēc operācijām vai saslimšanas gadījumā, tiek izmitināti stacionārā, kur saņem nepieciešamo ārstēšanu.